بیمه ملت به منظور دسترسی آسان مشتریان خود به خدمات بیمه‌ای در طول شبانه‌روز، اولین سامانه اینترنت‌بیمه را راه‌اندازی کرده است.

 مشاهده و استعلام بیمه‌نامه‌های صادره توسط بیمه ملت، مشاهده مشخصات هویتی بیمه‌گزاران و دریافت هدایای بیمه‌ای به صورت الکترونیک از امکانات

 این سامانه است.

  مشتریان گرامی

با ورود به این درگاه می‌توانید به مدیریت بیمه‌نامه‌های خریداری شده خود پرداخته و علاوه بر آن از سرویس فروش اینترنتی بیمه‌نامه و بسیاری از خدمات نوین دیگر بهره‌مند شوید.

 برای ورود به سیستم به نکات زیر توجه فرمایید:

مشتریان کارت اعتباری بیمه‌ملت:

در صورتی که شما از مشتریان کارت اعتباری بیمه‌ملت هستید، برای ورود، از کد ملی خود به عنوان نام کاربری و کلمه عبور مورد استفاده در آن سیستم (سیستم اینترنتی کارت اعتباری) استفاده کنید.

مشتریان جدید بیمه ملت:

در صورتی که به تازگی بیمه‌نامه‌ای را خریداری کرده‌اید، پیامکی حاوی متن خوشامدگویی، نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال شده است که با استفاده از آن می‌توانید از خدمات گسترده اینترنت بیمه ملت، بهره‌مند شوید.

سایر افراد:

در صورتی که قصد خرید اینترنتی بیمه‌نامه‌ای را دارید و نام کاربری و کلمه عبور ندارید، ابتدا نسبت به ثبت‌نام و وارد کردن اطلاعات شخصی خود اقدام کنید و پس از تأیید اطلاعات، با استفاده از نام کاربری و کلمه عبوری که توسط پیامک برای شما ارسال می‌شود، می‌توانید وارد سیستم شده و از مجموعه گسترده خدمات اینترنتی بیمه ملت، بهره‌مند شوید.